SVRLJIG NOSI BODOVE IZ MEDOŠEVCA: Viđen je samo jedan gol, a prilika je bilo na pretek!

15.11.2022

15:35

U 14. kolu Zone Centar u Medoševcu Mladost je dočekala ekipu Svrljiga. Gosti su osvojili sva tri boda rezultatom 1:0.

Prava takmičarska utakmica viđena je u pretposlednjem kolu Zone Centar u Medoševcu. Borbeno na obe strane, na kraju gosti idu kući sa sva tri boda.

Od samog starta meča igralo se čvrsto na obe strane, bez previše rizika na protivničkoj polovini.

Nešto konkretniju igru sredinom prvog poluvremena gostujući igrači krunisali su golom. Prednost Svrljigu doneo je Nenad Ilijić u 25. minutu.

Do kraja poluvremena peh za Mladost. Igru je u 39. minutu morao da napusti kapiten Marković zbog povrede, umesto njega ušao je Milošević. Prilikom tog termina promene mladi Petković je svoje mesto na terenu ustupio Trajkoviću.

Imali su domaći svoje prilike, ali se na golu protivnika istakao Milan Jeremić. Na poluvreme se otišlo rezultatom 0:1.

U drugom poluvremenu imali su šanse igrači oba tima. Promašaji ispred gola Mladosti mogli su skupo da koštaju sastav trenera Jovanovića, međutim nije bilo promene rezultata.

U sastavu Svrljiga kraj meča dočekala su čak četiri bonus igrača, što je za svaku pohvalu! Mladost je imala svojih prilika da dođe do izjednačenja, ali je trideset devetogodišnji Jera na golu odlično intervenisao.

Mladost (Medoševac) - Svrljig 0:1 (0:1)

Mladost: Nikolić, Petković (od 39' Trajković), M. Marković, Jovanović, S. Marković (od 39' Milošević (od 81' Savić)), Marinković, Lazarević, Radovanović, Đorđević, Nikolić, Krstić

Svrljig: Jeremić, Prvulović, Milosavljević (od 83' Ljupković), Nedeljković, Žikić, Petrović, Mihajlović, Đorđević, Ilijić, Stojanović (od 87' Aleksić), Bojić