SUPERLIGA SRBIJE: Čuka u debeloj nadoknadi ispustila pobedu!

12.03.2022

20:35

Fudbaleri Čukaričkog i TSC-a remizirali su (1:1) u poslednjoj utakmici današnjeg programa 27. kola Superlige.

Domaći su do prednosti stigli u 57. minutu, kada je Rakonjac uspeo da savlada Filipovića. Činilo se da će tri boda ostati na Brdu, ali tako nije mislio Mirčevski.

Prvo je u nadoknadi vremena postigao pogodak za izjednačenje, međutim to je usledilo nekoliko sekundi posle dosuđenog penala. Jedanaesterac je izveo Škuletić, promašio ga, ali je u nastavku akcije Mirčevski pronašao put do mreže domaćih .

Čukarički je na trećem mestu sa 10 bodova više od četvrtoplasiranog Radničkog iz Niša, dok je TSC na 35 bodova.