VRATIO SE NAKON POVREDE I IZDOMINIRAO: Srbin pokazao od kakvog je materijala!

22.11.2021

20:15

Fudbaleri Verone pobedili su ekipu Empolija na svom stadionu rezultatom 2:1 u poslednjem meču 13. kola Serije A.

U centru pažnje bio je naš Darko Lazović, koji se tek vratio posle povrede, ušao je u igru na poluvremenu i upisao asistenciju već u 49. minutu.

Lazović je sjajno prošao po levom boku, uputio centaršut slabijom levom nogom pravo na glavu Baraku koji pogađa za 1:0.

Empoli se vratio u meč u 67. minutu golom Romanjolija i delovalo je da će to biti konačan rezultat.

Ipak, u nadoknadi vremena, Barak je nakon gola, sada bio asistent, proigrao je Tamezea za 2:1 i veliku pobedu Verone.

Verona je tako došla do pete pobede ove sezone i sada sa 19 bodova zauzima deveto mesto, dok je Empoli 11. sa 16.