VAŠINGTON I LONDON BI DA OBUZDAJU RUSIJU! Peskov: To je konstanta njihove politike!
Sjedinjene Američke Države i Velika Britanija decenijama pokušavaju da obuzdaju Rusiju, izjavio je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov u direktnom prenosu na televizijskom kanalu Rusija-1.
![VAŠINGTON I LONDON BI DA OBUZDAJU RUSIJU! Peskov: To je konstanta njihove politike!](/data/images/2023-05-03/469388_6-peskov01-ap_f.webp?timestamp=1686489300)
Foto: Tanjug/AP
Portparol ruskog predsednika je tako prokomentarisao izjavu da Velika Britanija i SAD nameravaju da se suprotstave Rusiji na globalnom tržištu civilne nuklearne energije, prenosi TASS.
- Kurs ka obuzdavanju naše zemlje je apsolutno konstantan faktor spoljne politike Sjedinjenih Država i Velike Britanije. To traje više od jedne decenije i zbog toga živimo u uslovima ovih pokušaja već duže vreme - rekao je Peskov u intervjuu novinaru Pavlu Zarubinu u emisiji "Moskva. Kremlj. Putin".
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)