ŠOU SEDLAROVIĆA ZA TRIJUMF NAD LIDEROM: Pet puta je fudbaler Bosuta uspeo da savlada golmana Srema!

09.10.2023

13:44

Odlična partija celog domaćeg sastava.

U okviru šestog kola GFL Sremske Mitrovice sastav OFK Bosuta ugostio je ekipu Srema, domaćin susreta je do ovog meča osvojio tri boda, dok su gosti bili na deobi prvog mesta na tabeli sa 12.

Domaćina ekipa je skup kvalitetnih pojedinaca, koji imaju veliki potencijal, ali je jako loš starta sezone i četiri vezana poraza, nešto što se nije očekivalo u redovima Bosuta. Prošle nedelje tim je uspeo da ostvari prvu pobedu u sezoni i sa velikom željom i voljom za trijumfom je ušao u ovaj meč.

Ipak, gosti su prvi stigli do gola, na isteku 18. minuta Aleksandar Prokić je savladao golmana Trninića, 1:0 za Srem. Domaći su pokušavali da dođu do pogotka, ali se i njihov rival nije povukao, već je i on nastavio sa ofanzivnom napadačkom igrom.

Prostorije OFK Bosuta

Uspeli su domaći za dva minuta da preokrenu rezultat i da stignu do vođstva. Nenad Sedlarović je u 32. i 33. minutu savladao golmana Kolibara za 2:1.

U drugom poluvremenu viđena je prava goleada, domaći su u 51. minutu preko Sedlarovića, koji je tom prilikom overio het-trik stigli do prednosti od 3:1. Samo par minuta kasnije gosti su preko Danijela Stokića smanjili na 3:2.

Seriju pogodaka nastavili su domaći, Sedlarović je pogađao u 63. i 75. minutu, dok je Aleksandar Drmanović "ugurao" jedan gol između njegovog saigrača, za 6:2.

Konačan rezultat meča postavio je Prokić, kada je na isteku 88. minuta pogodio za Srem, 6:3.

Bosut - Srem 6:3 (2:1)

Bosut: Trninić, Dragić, Vlaisavljević, Simić, Radišić, Kovačević, Živanović, Sedlarović, Drmanović, Micić, Hrček

Srem: Kolibar, Šupica, Bogdanović, Stokić, Dimović, Santrač, A. Prokić, Barić, N. Prokić, Grujičić, Radojević

U sledećem kolu Srem dočekuje Slogu iz Čalme, dok Bosut gostuje ekipi Mitrosa.