SOVILJ NA DEBIJU STIGAO DO TRIJUMFA: Srem sa novim šefom stručnog štaba upisao prvu pobedu u novoj sezoni!

04.09.2023

13:47

Krušedolci nisu uspeli na gostovanju da stignu do bodova.

U okviru 4. kola Sremske lige ekipa Srema iz Sremskih Mihaljevaca ugostila je sastav Krušedola.

Posle prva tri kola domaćin susreta je na svom bodovnom saldu imao dva boda, dok su gosti na ovaj susret stigli sa jednim osvojenim bodom više.

Domaći sastav igra svoju drugu vezanu sezonu u aktuelnom rangu, u svojoj prvoj su stigli do osvajanja visoke četvrte pozicije, sada su nešto slabije ušli u prvenstvo i sa velikom željom su želeli da sada upišu prvi trijumf. Od prvog minuta su krenuli ofanzivno ka golu rivala, što je rezultiralo ranim vođstvom.

Igrao se 13. minut kada je za Srem pogodio Vladimir Đilas, 1:0 za domaćina. Sledeća stavka koja je upisana u sudijsku beležnicu jeste žuti karton Mihajlu Hornjiku, igraču Krušedola u 24. minutu zbog negodovanja.

Teren Srema

Prvih 45 minuta meča protekli su u nešto boljoj i konkretnijoj igri domaćina, te su igrači Srema otišli sa minimalnom prednošću na desetominutni odmor.

Gosti su u drugom poluvremenu pokušali nešto ofanzivnijom igrom da stignu do izjednačenja, trener Darko Drljan je izvršio i određene promene, ali igrači sa klupe nisu uspeli da promene stanje na terenu.

Domaći su u 77. minutu pogotkom Zoran Komazeca povisili na 2:0, i to je ujedno bio i konačan rezultat ovog meča.

Srem (Sremski Mihaljevci) - Krušedol 2:0 (1:0)

Srem: Knežević, Bogojević, Simić, Cvetković, Bogdan, Komazec, Kovačević (od 70' Mićić), Jeličić, Gmizić, Đilas, Bajlović

Krušedol: Bagaš, Jelković, Hornjik, Karas, Klajić, Pavkov, Katić (od 66' Radulović), Gemeri (od 47' Vuković), Radaković, Vasojević, Kulja (od 85' Marčetić)

U sledećem kolu ekipa Krušedola dočekuje Napredak (Popinci), dok sastav Srema ide na noge LSK-u iz Laćarka.