POLA TUCETA GOLOVA: Despotovčani se u Majdevu proveli kao bosi po trnju! (FOTO, VIDEO)

06.11.2022

18:47

Ubedljiv trijumf domaćina u Majdevu.

Nakon neupseha u prethodnom kolu Zone Zapad, ekipa Majevo-Kupci se utakmicom na svom terenu vratila na staze uspeha.

U duelu sa Slogom iz Despotovca, Majdevo-Kupci su slavili sa ubedljivih 5:2,a golove za domaću ekipu postigli su Radojković iz jedanaesterca, Bogićević, Kojić, Stojadinović i Savić.

Treba napomenuti da su gosti iz Despotovca šokirali publiku u Majdevu pošto su na početku meča stigli do čak dva gola prednosti, ali su se domaći fudbaleri ubrzo konsolidovali i ovaj važan susret rešili u svoju korist.

Po okončanju meča strelac četvrtog pogotka za domaću ekipu Darko Stojdinović je izjavio:

- Ne tako dobar početak po nas. Moglo bi se reći da nas je ekipa Sloge posle dva postignuta gola veoma iznenadila, ali bolja igra u drugom poluvremenu donela je rezultat. U drugom poluvremenu smo pokazali sve što znamo i upisali veoma važna tri boda za nastavak prvenstva. Zahvalio bih se publici koja  je došla da nas bodri u velikom broju.

Ekipa Majdevo-Kupci nakon 13 odigranih mečeva zauzima šestu poziciju na tabeli Zone Zapad sa 23 osvojena boda, dok se ekipa iz Despotovca nalazi u donjem delu tabele sa 13 osvojnih bodova.

Majdevo-Kupci : Sloga Despotovac