PRONAĐEN LEŠ MUŠKARCA IZMEĐU ZGRADA! Užas u Zaječaru!

Autor:

Hronika

29.04.2024

21:54

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Utvrdili smo da se radi o meštaninu G.J.(39). Njegovo telo bilo je na travi, u naselju Kraljevica, kažu u policiji.

PRONAĐEN LEŠ MUŠKARCA IZMEĐU ZGRADA! Užas u Zaječaru!

Foto: Shutterstock, Tanjug/J. PAP

Hitna pomoć i policija

U zaječarskom naselju Kraljevica stanari su ugledali muškarca koji je dugo ležao između zgrada, tako da su pozvali policiju uz bojazan da je čovek mrtav. Patrola je odmah izašla na lice mesta i, nažalost, slutnja stanara bila je istinita.

- Oko 17 sati primili smo poziv. Patrola je otišla na mesto koje su građani naznačili i pronašla mrtvog muškarca. Utvrdili smo da se radi o meštaninu G.J.(39). Njegovo telo bilo je na travi, u naselju Kraljevica, iza zgrade B7. Po nalogu Višeg javnog tužilaštva naložena je obdukcija tela - saznaje Kurir nezvanično od nadležnih.

O mogućen uzroku smrti niko od nadležnih se nije oglasio, tako da se čekaju nalazi obdukcije.

Šta raditi u slučaju pronalaska beživotnog tela?

Pronalaženje beživotnog tela može biti veoma emotivno i stresno iskustvo. Ako se nađete u takvoj situaciji, sledite ove korake:

Pozovite hitnu pomoć:

U većini zemalja, pozivanje hitne pomoći (broj 112 ili lokalni hitni broj) prvi je korak. Obavestite ih o situaciji i pratite njihove instrukcije.


Ne dirajte telo:

Ostanite smireni i ne pokušavajte dirati ili pomerati telo. Postoji mogućnost da su prisutne forenzičke ili medicinske činjenice koje bi mogle biti bitne za istražitelje.

Obavestite policiju:

Ako niste već obavestili policiju, učinite to odmah. Oni će pokrenuti istragu i preduzeti dalje korake prema potrebi.

Ostanite na mestu događaja:

Ako je to moguće, ostanite na mestu događaja dok ne stignu hitna pomoć i policija. Važno je da ne menjate ništa na mestu događaja kako biste sačuvali integritet scene.

Potražite podršku:

Pronalaženje beživotnog tela može biti traumatizirajuće iskustvo. Potražite podršku od prijatelja, porodice ili stručnjaka za mentalno zdravlje kako biste obradili svoja osećanja i reakcije.

Saradnja sa vlastima:

Saradnja sa vlastima i pridržavanje njihovih instrukcija ključni su u ovakvim situacijama. Ako imate informacije koje bi mogle pomoći u istrazi, podelite ih s odgovarajućim autoritetima.

Nemojte se libiti zatražiti pomoć ako vam je potrebna. Postoje organizacije i resursi koji pružaju podršku onima koji su svedoci ili se suočavaju s traumatičnim događajima.

Bonus video

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading