LŠ: Žiru odigrao UTAKMICU ŽIVOTA, Nejmar POKORIO "Old Traford"!

IZVOR: Republika - 02.12.2020 | 19:19 >> 21:56

Bilo je uzbuđenja širom Starog kontinenta.

Slavlje Žirua u Španiji

Fudbaleri PSŽ-a savladali su Mančester junajted na "Old Trafordu" sa 3:1 u derbiju večeri 5. runde Lige šampiona na krilima sjajnog Nejmara koji je bio dvostruki strelac.

Čelsi je pregazio Sevilju na "Ramon Sančes Pishuanu" rezultatom 4:0, a sva četiri pogotka postigao je francuski veteran Olivije Žiru!

Važan bod Laciju, za koji je 80 minuta odigrao srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić, doneo je Imobile u Dortmundu sa penala, pa će Lacijali na "Olimpiku" u poslednjoj rundi sa Brižom odlučivati o prolazu u osmini finala.

Barsa i Juve su upisali rutinske pobede, a tok mečeva od 21 čas mogli ste da pratite uživo na našem portalu.

Kraj utakmica

90+1. minut - Rafinja je izveo odličan prodor i asistirao Nejmaru koji je svojim drugim golom potvrdio trijumf PSŽ-a u Mančesteru (1:3)!

88. minut - Sama završnica na šest terena, uskoro počinje nadoknada vremena.

82. minut - Žiru ne staje! Francuz je realizovao jedanaesterac i po četvrti put je pogodio mrežu Sevilje!

74. minut - Lang je potvrdio pobedu Briža (3:0), dok je Žiru kompletirao het-trik u Španiji.

70. minut - Vezista Junajteda Fred zaradio je drugi žuti karton, pa će domaći sa desetoricom morati da jure izjednačenje.

69. minut - Konačno gol u Mančesteru! Markinjos je strelac, Parižani vode rezultatom 2:1!

66. minut - Alvaro Morata je još jednom potvrdio da je u sjajnoj formi postigavši treći gol za Juve, dok je Ćiro Imobile sa kreča izjednačio protiv Dortmunda (1:1).

64. minut - I defanzivac PSŽ-a Markinjos je pogodio okvir gola, na "Old Trafordu" fale samo pogotci u drugom delu.

58. minut - Vanaken je bio precizan sa bele tačke. Belgijanci na pragu trijumfa protiv Zenita (2:0).

57. minut - Pogađa i Kristijano Ronaldo, Juve lako sa Ukrajincima (2:0). U isto vreme, Kavani je pogodio prečku na "Old Trafordu", nakon što je pokušao da lobuje golmana vicešampiona Evrope.

54. minut - Žiru postiže drugi gol za "plavce", na asistenciju Matea Kovačića, Čelsi ima velikih 2:0!

49. minut - Entoni Marsijal je prebacio gol iz neposredne blizine posle odlične akcije "crvenih đavola"!

46. minut - Startovala su druga poluvremena.

Kraj 1. poluvremena

44. minut - Rafael Gerero je postigao prvi pogodak za "milionere" protiv "nebeskoplavih" tik pred odlazak na veliki odmor.

40. minut - Ulazimo u samu završnicu prvog poluvremena.

33. minut - Klub Briž takođe vodi, De Ketelar je zatresao mrežu koju za Zenit čuva Keržakov.

32. minut - Rašford je poravnao na 1:1 na "Teatru snova", u toku je fenomenalna utakmica.

27. minut - Dembele je sa bele tačke postigao treći gol za Katalonce u Mađarskoj!

23. minut - Prošla je polovina prvih poluvremena, jedino Barselona ima ubedljivu prednost, s obzirom da vodi sa 2:0 protiv Ferencvaroša.

21. minut - Brejtvajt je duplirao vođstvo Barse u Mađarskoj (0:2), dok je Kjeza postigao vodeći gol za Juventus na meču protiv Dinamo Kijeva.

14. minut - Antoan Grizman je postigao gol na obali Dunava - Ferencvaroš - Barselona 0:1!

7. minut - Čelsi vodi na "Ramon Sančes Pishuanu"! Francuski napadač Olivije Žiru je zatresao mrežu golmana Bona - 0:1!

6. minut - Nejmar je doveo Parižane u vođstvo protiv Mančester junajteda na "Old Trafordu"!

1. minut - Počinje šest utakmica Lige šampiona.