TSC PROKLINJE SUDIJSKU NADOKNADU! "Zmajevi" iščupali REMI u 90. minutu!

21.10.2023

21:40

Fudbaleri Voždovca i TSC-a remizirali su 1:1 (0:0) u utakmici 12. kola Superlige Srbije.

Gosti iz Bačke Topole poveli su golom Saše Jovanovića u 65. minutu, a bod domaćinu doneo je Borisav Burmaz u 90+2. minutu iz penala.

Tako je tim Žarka Lazetića nastavio negativnu seriju bez pobede, koja traje već mesec dana.

Isto kao na gostovanju u Lučanima, protiv Mladosti, učesnik Lige Evrope je ostao bez već viđenog trijumfa, pošto je u sudijskoj nadoknadi, tačnije drugom minutu sudijskog vremena odbrana Topolčana skrivila penal, koji je nekadašnji đak Zvezde Burmaz pretvorio u gol i doneo remi "zmajevima".

Domaći mogu da budu zadovoljniji nerešenim ishodom, budući da su zadržali oreol nepobedivosti na krovu Tržnog centra, gde je ne tako davno izgubio i branilac titule Crvena zvezda.

TSC je treći na tabeli sa 21 bodom, a Voždovac četvrti sa 17 bodova.