MEKTOMINEJ HEROJ "CRVENIH ĐAVOLA": Škot ušao u igru tri minuta pre kraja i sa dva gola preokrenuo rezultat (VIDEO)

07.10.2023

18:20

Ubedljiv trijumf ostvario je Čelsi.

Skot Mektominej

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su Brentford u osmom kolu Premijer lige, a najzaslužniji za to je Skot Mektominej.

Meč na Old trafordu završen je trijumfom "crvenih đavola" od 2:1, iako su u nadoknadu meča ušli sa zaostatkom.

Matijas Jensen je u 26. minutu doveo goste u vođstvo, ali se sve okrenulo kada je u 87. minutu sa klupe ušao Mektominej.

Škot je prvo u 93. minutu poravnao rezultat, a onda je u 97. doneo trijumf Junajtedu.

Ubedljivu pobedu u gostima je ostvario Čelsi, koji je sa 4:1 pobedio Barnli.

U istom terminu su odigrane još dve utakmice, a bodove su osvajale domaće ekipe. Everton je sa 3:0 savladao Bornmut, dok je Fulam rezultatom 3:1 nadigrao Šefild junajted.