NOVI PORAZ LIVERPULA! Moćni Brentford srušio Redse! (VIDEO)

02.01.2023

20:41

U prvoj utakmici 19. kola engleske Premijer lige Brentford je iznenadio Liverpul i savladao ga rezultatom 2:1 (2:0).

Prvi gol viđen je u 19. minutu kada je Ibrahima Konate nesrećno postigao autogol i doneo prednost rivalu.

Brentford je išao i po drugi gol, a postigao ga je Visa u 40. minutu. Međutim, on je poništen zbog minimalnog ofsajda i VAR asistencije.

Ali, šta ti tehnologija uzme, vrati ti već u sledećem napadu, makar u slučaju Vise.Igrao se 42. minut kada je Visa centaršut Jensena pretvorio u 2:0.

U 50. minutu je Trent Aleksander-Arnold sjajno centrirao, gde je Aleks Okslej-Čemberlejn glavom savladao Rajana za 2:1.

Konačnih 3:1 u finišu duela postavio je Kamerunac Mbuemo!