NE MOŽE MU NIKO NIŠTA: Švedska PALA pred novom MAGIJOM Halanda! (VIDEO/FOTO)

12.06.2022

18:32

Norveška pobedila 3:2 u derbiju Skandivije u ćetvrtom kolu B Lige nacija.

Slavlje Erlinga Halanda

Derbi Skandinavije između Norveške i Švedske pripao je domaćinu koji je pobedio u Oslu sa 3:2 u četvrtom kolu B Lige nacija.

Naravno, najzaslužniji za trijumf bio je Erling Haland sa dva gola i jednom asistencijom!

Napadač Mančester sitija bio je precizan u 10. i 54. minutu iz penala i tako došao do 20. pogotka u 21. nastupu za nacionalni tim.

Potom su se probudili gosti na krilima dva najbolja pojedinca Dejana Kuluševskog i Emila Forsberga.

Detalj sa utakmice Norveške i Švedske

Dejan je bio asistent, a strelac Emil u 62. minutu.

Trijumf je potvrdio Aleksander Serlot u 77. minutu posle asistencije novog špica "građana", a konačan rezultat postavio je Viktor Gerkeš u 90+5. minutu.

Norveška će sigurno poslednja dva kola u septembru dočekati na prvom mestu sa 10 bodova bez poraza, odnosno tri slavlja i jedan remi.