LIVERPUL SIGURAN: Žota i Mane matirali Barnli

Autor: Republika

21.08.2021

13:30

Fudbaleri Liverpula su na otvaranju drugog kola Premijer lige savladali Branli 2:0 na "Enfildu".

Proslava gola Dioga Žote

"Redsi" su opravdali zvanje favorita pred svojim navijačima, nadovezavši se na ubedljivih 3:0 protiv Noriča iz prvog kola.

Diogo Žota je načeo odbranu Barnlija pogotkom glavom u 18. minutu, na centar-šut Grka Kontantinosa Cmiskasa.

Liverpul je već u prvom poluvremenu mogao da dođe do sigurne prednosti, ali je VAR poništio gol Mohameda Salaha.

Sadio Mane se pobrinuo da ne bude tenzije golom u 69. minutu.

Liverpul posle dva osetno slabija protivnika u narednom kolu igra protiv Čelsija, Barnli se bori za prve bodove protiv Lidsa.

Danas od 16h se igraju utakmice Aston Vila-Njukasl, Kristal Palas-Brentford, Lids-Everton, Mančester Siti-Noris, a od 18:30 se igra Brajton-Votford.