DIREKTAN CRVENI KARTON ZA SRBINA! Sent Etjen sa igračem manje iščupao bod protiv Strazbura!

19.08.2018

16:03

Srpski defanzivac Neven Subotić, dobio je direktan crveni karton, pa je njegov tim morao da igra sa igračem manje, ali fudbaleri Sent Etjena uspeli su da dođu do boda protiv Strazbura (1:1) u drugom kolu francuskog prvenstva.

RepublikaFoto: twitter.com/Ligue 1 Conforama
Subotić za malo da bude tragičar!

U 18. minutu je bivši štoper Borusije iz Dortmunda isključen, pa su gosti imali veoma težak posao.

Subotić je u ranoj fazi utakmice nedaleko od šesnaesterca povukao napadača Strazbura, a sudija Milo se nije mnogo dvoumio, pa je dodelio direktan crveni karton nekadašnjem reprezentativcu Srbije.

Prvo poluvreme je prošlo prilično mirno, bez ikakvih ozbiljnijih šansi, ali ovaj detalj je obeležio utakmicu.

To je Sent Etjen stavilo u veoma tešku situaciju, a sve je bilo još gore po njih kada je Gonkalveš u 55. minutu doneo domačima prednost. Ipak, uspeli su "zeleni" da na kraju dođu do boda, za šta je zaslužan Mahtar Gaj, koji je u 88. postavio konačan rezultat.