VOJVODINA PREBOLELA PARTIZAN: Crveno-beli odneli ceo plen iz Lučana!

25.11.2021

16:08

Vojvodina je savladala Mladost u Lučanima rezultatom 2:0, u zaostaloj utakmici 3. kola Linglong Superlige Srbije

Mladost je imala veći posed lopte, činilo se da kontroliše igru na svom terenu, ali nisu mogli do gola.

Vojvodina je povela u 28. minutu i to iz jedanaesterca, a precizan je bio Nemanja Čović.

Tim Slavoljuba Đorđevića se uspešno odbranio u drugom poluvremenu i tako prekinuo niz od dva uzastopna poraza, poslednji je bio ubedljiv od Partizana 4:1.

U četvrtom minutu nadoknade Vojvodina je samo potvrdila trijumf još jednim pogotkom, strelac je bio Dejan Zukić.

Mladost je ostala na 12. mestu na tabeli sa 17 osvojenih bodova, dok je Vojvodina stigla do 26 bodova i vratilia se na poziciju broj četiri.