SLAVLJE U PORODICI ĐOKOVIĆ! Novak postao stric - dečak dobio predivno ZAŠTITNIČKO ime!
Sjajna vest za srpskog tenisera.
Foto: Starsport
Srpski teniser Novak Đoković danas je postao stric. Bivša voditeljka Saška Veselinov, supruga Noletovog brata Đorđa, uspešno se porodila i na svet je donela dečaka, kome su dali ime Aleksandar.
Ime Aleksandar u prevodu sa grčkog jezika znači „onaj koji je zaštitnik ljudi“; ili samo „zaštitnik“.
Podsetimo, Đorđe i Saška su se venčali prošlog septembra, kada su napravili dvostruko slavlje u Beogradu, pa na jednoj crnogorskoj plaži.

Foto: printscreen/TVPink
Drugi reket sveta se trenutno nalazi na "prinudnoj" pauzi, pa će na miru moći da proslavi prinovu. On je propustio američku turneju (Mastersi u Indijan Velsu i Majamiju) jer nije vakcinisan protiv koronavirusa, a na teren bi trebalo da se vrati u Monte Karlu, kada počne sezona na šljaci.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na Telegramu i Vajberu. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Komentari (1)
Ivana
22.03.2023 18:27
Cestito sin Djordje i Sashka da je zivi I zdravi mali andjeo Aleksandar blagoslov da ima u zivotu zajedno sa roditeljima I da ima srecno detinjstvo sa jos braca I sestre