MANEKENI SLAVILI PRED ZVEZDU MERIDIANBET: Armani se MUČIO, pa slomio NEJAKU Albu!

09.01.2024

22:29

Izabranici Eorea Mesine upisali novi trijumf.

Košarkaši Armanija savladali su Albu na svom terenu rezultatom 82:76 u 20. kolu Evrolige.

U pobedničkom timu istakli su se Meli sa 16, po 14 su dodali Flakadori i Hol, dok je Nejpir upisao poen manje.

Na drugoj strani zapažene role imali su Timan sa 13, Braun je dodao 12, dok su Vecel i Proćida meč završili sa deset poena.

Gosti iz Berlina bolje su otvorili meč u prestonici mode. Timan i Proćida dirigovali su napadom gostiju koji su imali prednost od pola koša pred nastavak meča.

Međutim, usledio je odgovor Melija i Nejpira na drugoj strani i do kraja poluvremena Olimpija je uspela da preokrene rezultat u svoju korist.

Neizvesno je bilo sve do minut pred kraja meča, kada je domaći tim uspeo da se odlepi na šest poena razlike i tako reši pitanje pobednika.

Izabranici Etorea Mesine ovim trijumfom došli su do skora 9-11, dok je Alba poslednja sa skorom 3-17.

Armani će u sledećem kolu već u četvrtak dočekati Crvenu zvezdu Meridianbet, dok će Alba u petak na noge Asvelu na "derbi začelja".