DOMINACIJA: Crvena zvezda RAZBILA Nefči! (VIDEO)

08.07.2023

20:26

Prvak Srbije do vrha napunio mrežu azerbejdžanskih crno-belih.

Fudbaleri Crvene zvezde

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su još jednu pobedu na pripremama uoči nove sezone, pošto su savladali Nefči sa 4:0 (3:0).

Bila je to drugi trijumf šampiona Srbije na Pari Premijer kupu, pošto je pre nekoliko dana savladan Zenit.

Crveno-beli su protiv Azerbejdžanaca posao završili već u prvom poluvremenu, jer su na odmor otišli sa tri gola prednosti.

Mrežu Nefčija načeo je Mirko Ivanić u devetom minutu, a Stefan Mitrović je duplirao prednost u 17. Sve dileme oko pitanja pobednika otklonio je Osman Bukari pogotkom u poslednjim trenucima prvog dela.

Još uvek maloletni ofanzivni vezista Crvene zvezde Jovan Šljivić postavio je konačan rezultat kada je u 81. minutu zakucao loptu pod prečku.

Crveno-beli su meč započeli u sledećem sastavu:

Glazer - Eraković, Mijailović, Dragović - Nedeljković, Stamenić, Ivanić, Mitrović - Bukari, Olajinka - Kraso.

Na startu drugog poluvremena su šansu dobili Popović, Spajić i Mijatović, a kasnije su na teren ulazili još Milunović, Rodić, Nikolić, Ado, Kanga, Kangva, Šljivić i Lučić.

Zvezda će poslednji meč u Rusiji igrato protiv Fenerbahčea, a taj susret je na programu u sredu, 12. jula.