SRBI OSTALI BEZ POBEDE U ZAVRŠNICI: Monca RASTUŽILA Torino!

07.05.2023

17:06

Podela bodova u "gradu Fijata".

Fudbaleri Torina i Monce remizirali su rezultatom 1:1 (0:0) u uzbudljivom meču 34. kola Serije A.

Srpski reprezentativci Vanja Milinković-Savić i Ivan Ilić počeli su meč, a "bikovi" su poveli golom Sanabrije, početkom drugog poluvremena.

Bod klubu iz Monce doneo je Kaprari pogotkom u 86. minutu, a sjajno ga je proigrao Petanja.

Torino je mogao do vođstva i u prvom poluvremenu, ali je gol Mirančuka poništen zbog igranja rukom.

Podsetimo, ranije tokom dana u derbiju odigranom u Bergamu Juventus je bio bolji od Atalante, a duel je obeležilo vređanje srpskog centarfora Dušana Vlahovića.