SRBIJA NE TREBA DA STRAHUJE! Biće GASA dovoljno - međutim, šta će biti sa CENOM?!
Bajatović je dodao i da je u toku rešavanje problema NIS-a.
Foto: Nis
Generalni direktor Srbijagasa i poslanik Socijalističke partije Srbije Dušan Bajatović izjavio je danas da nema nikakve gasne krize u Srbiji, niti će je biti, dodajući da će biti dovoljno gasa.
- Neće biti Srbije bez gasa. I to već sad znamo, a znamo i kako. Ne mogu da govorim u javnosti. Neće biti ni bez električne energije. Neće biti nikakvih kantica - rekao je Bajatović u Skupštini Srbije.
Bajatović je dodao i da je u toku rešavanje problema NIS-a.
- Ja nisam ovlašćen da govorim, ali pošto sam često bio pozivan u medijima, ovako da vam kažem, dakle nema nikakve gasne krize, niti će je biti. Biće dovoljno gasa i za domaćinstvo, tu cenu nećemo menjati, biće dovoljno gasa za industriju. Oni koji žele da investiraju u Srbiji, ne treba da sumnjaju u to - rekao je Bajatović.
Ponovio je da neće biti nikakve ni gasne, ni naftne, ni električne krize u Srbiji.
- Žao mi je što ne mogu da kažem više detalja, to mi nećete zameriti. A sad mi oprostite, gledaću da se što pre vratim iz Mađarske - rekao je Bajatović tokom rasprave u parlamentu gde je prethodno govorio o izmenama Zakona o jedinstvenom biračkom spisku.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)