Dušan VELIKI rešio gradski derbi: Vlahović pokorio Torino (VIDEO)

IZVOR: Republika - 15.10.2022 | 17:56

Fudbaleri Juventusa savladali su u gostima u 10. kolu Serije A u gradskom derbiju ekipu Torina sa 1:0.

Pbedonosni gol za "staru damu" na ovoj utakmici postigao je srpski napadač Dušan Vlahović u 75. minutu meča.

Vlahović je igru napustio u 90. minutu, a njegov kolega iz selekcije Srbije Filip Kostić odigrao je čitav meč u Torinu.

Juve je nakon ovog trijumfa sedmi na tabeli Serije A sa 16 bodova, dok je Torino na mestu broj 11 sa isto toliko bodova.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-33-42415"));