JUVENTUS NA SRPSKI POGON: Pogađali i Vlahović i Kostić, "Stara dama" rutinski sa Bolonjom! (VIDEO)

IZVOR: Republika - 02.10.2022 | 20:42

Fudbaleri Juventusa savladali su na svom terenu Bolonju sa 3:0 u okviru 8. kola Serije A.

Mrežu Bolonje je načeo Filip Kostić, koji je u 24. minutu savladao Skorupskog, na dodavanje Vlahovića. Tim rezultatom se otišlo na poluvreme.

Slična slika je viđena i u nastavku. Juventus je napadao, a to mu se isplatilo u 59. minutu, kada je Dušan Vlahović postigao gol, na asistenciju Mekenija. Konačan rezultat je samo tri minuta kasnije postavio Arkadiuš Milik.

Ovom pobedom Juventus je stigao do tek treće pobede na osam odigranih mečeva, pa se sa 13 osvojenih bodova nalazi na sedmom mestu na tabeli. Bolonja ostaje na 17. poziciji, sa tek šest bodova.

Juve sada čekaju obaveze u Ligi šampiona, pošto u sredu dočekuju Zvezdinog dželata, ekipu Makabija iz Haife. Sledeći vikend gostuju Milanu, u velikom derbiju italijanskog prvenstva. Bolonja će seriju loših rezultata probati da prekine protiv Sampdorije.