BOGDANOVIĆ RAZOČARAO: Boston PREGAZIO Atlantu na startu plej-ofa!

15.04.2023

23:58

Reprezentativac Srbije odigrao veoma lošu utakmicu.

Bogdan Bogdanović protiv Bostona

Boston Seltiksi su na najbolji mogući način započeli plej-of NBA lige, pošto su na svom parketu pobedili Atlanta Hokse rezultatom 112:99 (29:19, 45:25, 20:31, 18:24).

Gosti su odigrali katastrofalno prvo poluvreme u TD Gardenu, a u sivilo se u potpunosti utopio i reprezentativac Srbije Bogdan Bogdanović koji nije postigao nijedan koš u te dve četvrtine.

Međutim, Hoksi su zaigrali bolje u drugom poluvremenu i uspeli su da unesu koliko-toliko neizvesnosti do kraja, ali su uspeli samo da onemoguće Seltiksima da odmaraju glavne zvezde.

Bogdanović je na parketu proveo 27 minuta, a za to vreme je upisao devet poena (sve u drugom poluvremenu).

U poraženom sastavu je prednjačio Dežonte Marej sa 24 koša, a Trej Jang je imao 16.

Sa druge strane, Seltikse je do pobede vodio raspoloženi trio asova. Džejlen Braun je bio najefikasniji sa 29 poena, Džejson Tejtum je dodao 25, a Derik Vajt 24.