FRANCUZ IM KROJI SUDBINU! Inter i Milan ciljaju FINALE, UEFA donela BITNU ODLUKU pred revanš!

15.05.2023

10:50

Ko će uspeti da se plasira u samu završnicu?

Detalj sa meča Milan - Inter

Francuz Klemon Turpan biće glavni sudija na revanš meču polufinala Lige šampiona između Intera i Milana, koji će biti odigran u utorak od 21 sat na stadionu "San Siro", saopštila je Evropska fudbalska unija (UEFA).

Turpanu će pomagati sunarodnici Nikola Dano i Benžamen Paž, dok je za četvrtog sudiju određena Stefani Frapar.

U VAR sobi biće Žerom Brisar i Benoa Milo.

Inter je prošle nedelje u prvom meču polufinala Lige šampiona slavio sa 2:0. Golove za "nero-azure" postigli su Džeko u 8. i Mhitarjan u 11. minutu utakmice, a od tog šoka Milan nije uspeo da se oporavi do kraja susreta.

Milan je pokušavao preko Mesijasa (dva puta), a najbolju priliku propustio je Tonali, koji je u 63. minutu pogodio stativu. Sa druge strane, Inzagijeva četa mogla je da slavi i ubedljivije, Čalhanoglu je zatresao prečku u 16. minutu meča, dok je Manjan sjajnom intervencijom sprečio Džeka da stavi tačku na dvomeč početkom drugog poluvremena.

Da li će dva gola prednosti biti dovoljna Interu da stigne do finala Lige šampiona videćemo posle revanša.