LALATOVIĆ ZAPALIO SRBIJU IZJAVOM: Strateg PRESREĆAN nakon pobede nad Kolubarom!

25.04.2023

21:45

Druga vezana pobeda za Novosađane.

Fudbaleri Mladosti GAT pobedili su danas u Novom Sadu ekipu Kolubare rezultatom 1:0 (1:0) u meču 32. kola Superlige Srbije.

Jedini gol na utakmici postigao je Novica Maksimović u 31. minutu iz penala.

Posle meča se oglasio i Nenad Lalatović, trener gostujuće ekipe, koji je istakao da su mnogi prerano otpisali njegov tim.

Stvarno je veliki pritisaka bio na nama. Rekao sam već, da smo izgubili u Nišu, ispali bismo iz lige. U prvom poluvremenu duela protiv Kolubare smo bili fenomenalni, u drugom malo lošiji. Ali, u poslednje četiri utakmice, imamo dva remija i dve pobede, nismo primili gol. To pokazuje da smo tempirali formu. Mnogi su nas prerano otpisali. Ne treba mene tek tako lako otpisati. Mnogi moraju da znaju da ovaj lav ovde i dalje ostaje kralj – istakao je trener Novosađana.

Nenad Lalatović, trener Mladosti

Sa druge strane, Veroljub Dukanac, trener Lazarevčana, izjavio je da je zadovoljan izdanjem svoje ekipe.

Jako sam zadovoljan igrom moje ekipe. Imali smo nekoliko situacija da damo gol i ostvarimo dobar rezultat. Nije nas htelo u poslednje dve utakmice. U prvom poluvremenu smo bili dosta bojažljivi – rekao je posle utakmice Dukanac.

Mladost GAT je na 14. poziciji sa 26 poena, dok je Kolubara na devetom mestu sa 37 bodova.

U narednom kolu, Mladost GAT će gostovati Javoru, dok će Kolubara dočekati subotički Spartak.