SPEKTAKL U MADRIDU: Atletiko rasturio Sevilju (VIDEO)

04.03.2023

23:27

Završena je poslednja utakmica subotnjeg dela španske lige.

Antoan Grizman

Fudbaleri Atletiko Madrida su ubedljivim rezultatom 6:1 (2:1) savladali Sevilju u meču 25. kola španske La Lige.

Prvi pogodak za madridski klub je postigao Memfis Depaj uz Grizmanovu asistenciju. Nije prošlo ni tri minuta, Depaj ponovo postiže gol uz pomoć Lorentea. Početak drugog dela utakmice je obeležio Antoan Grizman nakon što je u 53. minutu postigao gol za 3:1. Janik Karasko je zastresao mrežu u 69. minutu i to je bio četvrti gol za Atletiko. Alvaro Morata je stavio tačku na utakmicu postigavši 2 gola pred kraj meča (76. i 90. minut). Duel je zavšen sa pet žutih kartona i jednim crvenim u korist Sevilje. Jedini Gol za gostući tim je postigao Jozef En Nesiri 39. minutu.

Klub iz Madrida je trenutno treći na tabeli sa 45 bodova, dok je Sevilja na 16. mestu sa 25.