BLAMAŽA: Siti PONIZIO skandalozni Čelsi!

08.01.2023

19:34

Plavci se obrukali.

Fudbaleri Mančester sitija

Fudbaleri Mančester sitija deklasirali su Čelsi na Etihadu sa 4:0 u okviru 3. kola FA Kupa.

Građani su tako drugi put u samo nekoliko dana savladali londonski tim.

Sve je bilo gotovo već posle prvih 45 minuta, pošto je Siti stekao prednost od 3:0. Rijad Marez, Julijan Alvarez i Fil Foden su bili strelci.

U nastavku je još jedan pogodak postigao Rijad Marez za konačnih 4:0.

Aston Vila se obrukala na svom terenu. Klub iz Birmingema je sa 2:1 izgubio od četvrtoligaša Stivenidža.

Povela je Vila pogotkom Morgana Sansona u prvom poluvremenu, ali je u završnici meča doživela pravi šok.

Prvo je Leandrer Dendonker u 85. minutu dobio direktan crveni karton, a potom su gosti postigli dva gola preko Džejmija Rida i Dina Kembela i na taj način došli do šokantne pobede.