DUŠAN SILNI: Tadić GOLČINOM iz slobodnjaka pokrenuo Ajaks do preokreta u velikom derbiju (VIDEO)

15:29

Fudbaleri Ajaksa pobedili su Fejenord u 27. kolu Eredivizije rezultatom 3:2.

Dušan Tadić daje gol Fejenordu

Utakmicu u Amsterdamu obeležio je evrogol Dušana Tadića.

Kapiten Ajaksa i reprezentacije Srbije je u 78. minutu postigao maestralan pogodak iz slobodnog udarca za 2:2.

Fejenord je poveo u osmom minutu preko Luisa Sinistere, a Sebastijan Ale je u 24. poravnao rezultat. Igrao se 28. minut kada je Gus Til doveo goste iz Roterdama u novo vođstvo.

Fejenord je vodio sve do majstorije Tadića, a Entoni je u 86. minutu doneo pobedu Kopljanicima.