BEZ DRAME NA ENFILDU: Liverpul lako sa Kardifom za plasman u 1/8 finala FA kupa! (VIDEO)

06.02.2022

14:29

Fudbaleri Liverpula obezbedili su plasman u osminu finala FA kupa, pošto su na "Enfildu" rutinski nadigrali ekipu Kardifa rezultatom 3:1.

Gosti su pružili odličan otpor favorizovanom domaćinu u prvom delu igre, ali su "Redsi" za 20-ak minuta u drugom delu postigli tri pogotka i rešili pitanje prolaza dalje.

Žota je "otvorio" velški tim u 53. minutu, slavlje su potom "overili" Minamino i Eliot, dok je počasni pogodak za Kardif dao Kolvel.

Detalje sa meča možete pogledati u videu.

Kasnije tokom dana na programu su još dva duela engleskog najmasovnijeg takmičenja, a sastaju se Notingem Forest i Lester, odnosno Bornmut i Borham Vud.