SADA JE I ZVANIČNO: Borba za trofej u Indijan Velsu je ZAVRŠENA!

08.03.2023

22:05

Srbin ekspresno spakovao kofere.

Novak Đoković i Laslo Đere

Laslo Đere poražen je u prvom kolu Mastersa u Indijan Velsu. Od srpskog tenisera je nakon sat i 35 minuta igre bolji bio Oskar Ote. Nemac je slavio rezultatom 6:3, 7:5.

Laslo Đere

Đere je spašavao brejk lopte u drugom i četvrtom gemu, ukupno četiri. Spasio je još tri u šestom, ali je sedma bila sreća za Otea koji je tako poveo 4:2 u prvom setu. Do kraja prvog seta Laslo je uspeo da dođe do jedne brejk lopte i da sapasi dve set lopte.

U drugom setu Đereov servis ponovo je bio na ispitu u petom gemu, da bi srpski igrač popustio u 11. gemu nakon čega je Ote servirao za pobedu.

Đere je uspeo da spasi jednu meč loptu, ali ne i drugu pa je za njega turnir već na prvom koraku završen.