RONALDO ISMEVAO ALEKSANDRA MITROVIĆA: Srbin mu ovo NEĆE ZABORAVITI! (FOTO)

09.03.2024

11:50

Sledeći njihov susret će sigurno biti zanimljiv.

Kristijano Ronaldo je jedan od najboljih fudbalera svih vremena, ali je u više navrata dokazao da je sujetan i da ne ume da podnese loš rezultat.

Al Nasr koji predvodi Portugalac se nalazi na drugom mestu Pro lige Saudijske Arabije sa 53 osvojena boda iz 23 odigrane utakmice,zaostaju čak 12 poena za vodećim Al Hilalom čiji je najbolji strelac Aleksandar Mitrović, a ovo očigledno ne prija Ronaldu.

Naime,  Al Hilal je u prethodnom kolu pobedio Al Rijad sa 3:1, a na tom meču gosti su izveli tri penala, dva su realizovali.

Jedan je dosuđen nad Aleksandrom Mitrovićem, a snimak tog jedanaesterca na društvenim mrežama je komentarisao Ronaldo.

Kristijano je postavio više smajlića koji "umiru od smeha", jasno aludiravši da je Mitrović simulirao.

Domaćin je poveo u 52. minutu autogolom Al Bulajhija, ali je Ruben Neveš u 66. minutu bio precizan sa "bele tačke", pa je devet minuta kasnije asistirao Mičelu za potpuni preokret. Zatim je u trećem minutu nadoknade Mitrović pogodio sa penala.

Ronaldo ismeva Mitrovićev pad

Al Hila je kao što smo već pomenuli ubedljivo prvi na tabeli, a kada je u pitanju trka za najboljeg strelca lige Ronaldo je prvi sa 22 gola, Mitrović ga prati sa 20.

Portugalac ipak ne može da podnese da je njegov tim na drugoj poziciji, te pokazuje očiglednu zavist.

Al Hilal je u fantastičnoj formi i ukoliko nastave da igraju ovako, titula može da im izmakne samo ukoliko se dogodi čudo.