FRAJDEJ ŠOKIRAO LALE: Mladost IŠČUPALA BOD!

10.02.2024

18:08

Izuzetno interesantna utakmica.

Fudbaleri Vojvodine odigrali su nerešeno 1:1 protiv Mladosti iz Lučana u utakmici 20. kola Superlige Srbije. Utakmica je odigrana na stadionu "Karađorđe" u Novom Sadu, a publika je imala priliku da vidi izjednačenu borbu između ove dve ekipe.

Vojvodina je povela golom koji je Andrija Radulović postigao u 83. minutu iz jedanaesterca. Međutim, Mladost nije odustajala, a bod gostujućoj ekipi doneo je Patrik Frajdej u šestom minutu nadoknade vremena. Ova izjednačujuća golčina donela je radost igračima Mladosti, dok je Vojvodina ostala bez pobede.

Vojvodina - Mladost

Obe ekipe su peti put u prvenstvu odigrale nerešeno. Vojvodina se trenutno nalazi na šestom mestu na tabeli sa 29 osvojenih bodova, dok Mladost zauzima osmo mesto sa 26 bodova. Ova izjednačena borba na terenu odražava se i na njihove pozicije u prvenstvu.

U istom kolu, Železničar je odigrao 2:2 protiv Novog Pazara, dok je Partizan ostvario pobedu od 1:0 protiv Javora. Ovi rezultati dodatno utiču na ukupan plasman ekipa u Super ligi Srbije.

Crvena zvezda i Voždovac igraju svoj meč, a rezultat u ovom trenutku je 2:0 za crveno-bele.