MILAN RUTINSKI SLAVIO: Pioli OSTAVIO Srbe NA KLUPI na Božić!

07.01.2024

14:53

Olivije Žiru dobio prednost u odnosu na Luku Jovića.

Fudbaleri Milana rutinski su svaldali Empoli u 19. kolu Serije A rezultatom 3:0.

Čitav meč na klupi presedeli su Luka Jović i Jan Karlo Simić.

Luka je konačno ušao u golgetersku formu, postigao je dva gola za poluvreme u meču protiv Kaljarija, a sada ipak nije dobio priliku.

Prednost je dobio iskusni Olivije Žiru koji je uspeo da se upiše u strelce u 31. minutu.

Za Milan su pogađali još i Ruben Loftus Čik, kao i Čaka Traore.

Nabitnije za Luku Jovića je da je dokazao da nikako nije zaboravio da igra fudbal, a prilika će sigurno doći.

Stefano Pioli veruje u Luku, a više puta je to i isticao. Dobra Jovićeva forma raduje i selektora reprezentacije Dragana Stojkovića koji bi u njemu mogao da ima aduta za Evro 2024. godine u Nemačkoj.

Milan je ovim trijumfom učvrstio treću poziciju na tabeli Serije A iza Inera i Juventusa, a isped Fiorentine.