PRORADIO LUKA JOVIĆ! Srpski napadač SPASIO Milan poraza u 90. minutu! (VIDEO)

22.12.2023

22:48

Srpski reprezentativac obeležio trijumf roso-nera.

U samo nekoliko nedelja, Luka Jović je ponovo postao heroj Milana!

Napadač reprezentacije Srbije je u prvom minutu sudijske nadoknade vremena, dao gol kojim je spasio Milan poraza na gostovanju Salernitani 2:2 (1:1), u 17. kolu Serije A.

Jović je ušao kao rezervista sa klupe u 70. minutu, a samo 20 minuta kasnije zatresao je mrežu postavivši konačan rezultat - 2:2.

Prihvatio je srpski napadač sjajno spuštanje lopte glavom od strane Olivijea Žirua, i pravovremenom reakcijom iz prve zahvatio volej koji je završio u mreži domaćeg golmana.

U ostalim uvodnim mečevima 17. kola italijanskog prvenstva, Lacio je slavio na gostovanju Empoliju, golovima Genduzija u 9. i Zakanjija u 64. minutu, slavila je i Đenova preokretom u Sasuolu, a pobedu gostima doneli su Gudmundson i Ekuban, dok je za domaće pogodio Pinamonti.

Fiorentina je trijumfalno prošla kroz Moncu, dok je trijumf "violi" obezbedio Beltran pogotkom na početku utakmice, pošto je već u devetom minutu bio precizan.