STRAVIČNA SCENA U PREMIJER LIGI! Fudbaler KOLABIRAO na terenu! (VIDEO)

16.12.2023

18:16

Meč je odmah prekinut.

Utakmica između Bornmuta Lutona u 17. kolu Premijer lige definitivno je otkazana, pošto je kod pri rezultata 1:1, defanzivac gostiju Tom Lokjer kolabirao na terenu!

Nije ovo prvi put da se to dešava pomenutom fudbaleru, jer je na terenu kolabirao i proletos.

Igrači su u neverici posmatrali Lokjera i molili se za njegovo zdravlje, dok je menadžer Lutona ušao na teren kako bi pomerio prvotimce.

Posle toga obe ekipe su se uputile ka svlačionicama, a sada je i potvrđeno da duel neće biti nastavljen.

Vođstvo Lutonu doveo je Elajdža Adebajo već u trećem minutu, dok je Dominik Solanke izjednačio rezultat u 58. minutu.