"PEVCI" POSEKLI ŠUMU! Kuluševski GOSPODARIO Siti graundom! (VIDEO)

15.12.2023

23:19

Fudbaleri Totenhema pobedili su Notingem Forest sa 2:0 na gostovanju u 17. kolu Premijer lige.

Totenhem je slavio rutinsku pobedu na gostovanju "šumarima", u 17. kolu Premijer lige. Ovim trijumfom "sparsi" su se izjednačili bodovno sa Mančester sitijem, koji je na četvrtom mestu, ali "građani" imaju utakmicu manje.

Najbolji akter meča bio je Dejan Kuluševski asistencijom za Rišarlisona u 45+2. minutu i golom u 65. minutu.

"Pevci" su inače poslednjih 20 minuta igrali sa čovekom manje jer je Iv Bisuma dobio direktan crveni karton.

Domaćin je samo uspeo da iskoristi prednost da napravi pritisak, ali je golman gostiju Vikario bio sjajan u 85. minutu i maestralno intervenisao.

Notingem Forest je već šest utakmica bez trijumfa i iz njih je "iščupao" tek jedan bod.