SADIK SPASILAC! Bivši igrač Partizana postigao SJAJAN gol za remi Sosijedad! (VIDEO)

02.12.2023

23:19

Baskijci izbegli poraz u Pamploni.

Fudbaleri Osasune i Real Sosijedada remizirali su u 15. kolu španske La lige rezultatom 1:1 (1:1).

Sve je bilo rešeno već posle prvog poluvremena, kada je, ispostavilo se, postavljen i konačan rezultat.

Bod gostima iz San Sebastijana doneo je bivši napadač Partizana Umar Sadik, kome je to bio drugi gol u sezoni otkako je stigao iz Almerije u Sosijedad.

Visoki Nigerijac je najpre prevario čuvara na leđima, dao sebi for nekoliko metara, ciljao i pogodio dalji ugao. Usledila je erupcija oduševljenja navijača Real Sosijedada, za poruku šefu stručnom štabu da mu u nastavku sezone pruža češće priliku.

Real Madrid je rutinski savladao Granadu, golovima Dijaza i Rodriga, dok je Bilbao deklasirao Rajo Valjekano s 4:0.