PRORADILA BALKANSKA VEZA! Kapiten "orlova" STRELAC u pobedi Fenera! (VIDEO)

08.10.2023

19:36

Fudbaleri Fenerbahčea upisali su novu pobedu.

Tim iz Istanbula gostovao je Kašimpasi u osmom kolu turskog prvenstva i već do poluvremena stigao je do dva gola prednosti, što se ispostavilo konačnim rezultatom.

Fenerbahče je brzo poveo 2:0, pošto su Edin Džeko i kapiten Srbije Dušan Tadić doneli prednost "kanarincima".

Tako je bivši vezista Ajaksa nastavio sa sjajnim partijama od dolaska iz Amsterdama, potvrdivši da igra u odličnoj formi.

Istina, Tadić je vođstvo gostiju duplirao sa "bele tačke", pošto je prethodno u sudijskoj nadoknadi u šesnaestercu bio oboren strelac prvog gola Džeko.

Kapiten "orlova" je namestio loptu i sigurno nadmudrio golmana Kašimpase, poslavši loptu u ugao:

Pre toga je već u 6. minutu vođa reprezentacije BiH, Edin Džeko, pogodio za vođstvo gostiju.

Fener je sa nova tri boda zadržao maksimalan učinak i s 24 boda iz osam mečeva ostao lider turskog šampionata.