SRPSKA VEZA RADI PUNOM PAROM: Mitar asistirao Sergeju za gol, a SMS potom još jednom zatresao mrežu (VIDEO)

07.10.2023

18:59

Al Hilal upisao novu pobedu.

Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković-Savić

Fudbaleri Al Hilala pobedili su Al Ahdud u gostima rezultatom 3:0, a odličnu partiju odigrali su reprezentativci Srbije Sergej Milinković-Savić i Aleksandar Mitrović.

Al Hilal je poveo u desetom minutu, kada je Majkl načeo mrežu domaćeg tima. To je ujedno bio i jedini pogodak u prvom poluvremenu.

Već na startu drugog dela je Mitrović zatresao mrežu Al Ahduda, ali je taj pogodak poništen zbog ofsajda.

Međutim, popularni Mitar je u 71. minutu proigrao Sergeja, koji je postigao gol za 2:0.

Na kraju, konačan rezultat je postavio SMS novim pogotkom u 83. minutu.

Ovom pobedom se Al Hilal vratio na lidersku poziciju na tabeli.