MOĆNI DŽUD BELINGEM OBORIO RONALDOV REKORD: Real PREGAZIO Osasunu za VRH tabele!

07.10.2023

18:26

Madriđani pokazali klasu.

Džud Belingem

Fudbaleri Real Madrida savladali su Osasunu rezultatom 4:0 u devetom kolu španske La lige i tako ostali na čelu tabele.

Strelac dva pogotka za klub iz prestonice Španije bio je Džud Belingem, koji je bio precizan u 9. i 54. minutu.

U strelce su se upisali i Vinisjus u 65. minutu, kao i Hoselu koji je matirao gostujućeg čuvara mreže u 70. minutu.

Odigrali su izabranici Karla Anćelotija sjajan meč, dominirali su tokom čitave utakmice, a pobeda se ni u jednom trenutku nije dovodila u pitanje.

Karlo Anćeloti

Čak 19 udaraca ka golu Osasune su uputili ka golu Serhija Herere i sasvim zasluženo odneli trijumf.

Real će u sledećem kolu u goste Sevilji našeg Nemanje Gudelja, dok Osasunu očekuje duel sa Granadom kod kuće.

Džud Belingem je izjednačio rekord Kristijana Ronalda, pošto je na prvih 10 mečeva za "kraljevski klu" postigao isto toliko pogodaka.

Ovo je još veće dostignuće jer mladi Englez nije napadač već centralni vezni fudbaler.

Beluingem se profilisao kao jedan od najboljih fudbalera na svetu, a ukoliko ovako nastavi, samo nebo je granica.