LUDNICA U LŠ: Atletiko i Šahtjor u goleadama slavili posle velikih preokreta!

04.10.2023

20:43

Samo su Holanđani od ekipa koje igraju od 18.45 u prvom kolu ostvarili trijumf.

Fudbaleri Atletiko Madrida

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su Fejenord rezultatom 3:2 u utakmici drugog kola E grupe Lige šampiona.

Holanđani su dva puta imali prednost, ali su "jorgandžije" na kraju preokrenule i upisale su važan trijumf.

Još veća ludnica viđena je u Belgiji, gde je Šahtjor pobedio Antverpen sa 3:2, iako je na poluvremenu gubio 2:0.

Drugo poluvreme

Kraj! Atletiko Madrid i Šahtjor su slavili posle preokreta identičnim rezultatom - 3:2!

76. minut - GOOOOOOOOOOL! Šahtjor preokreće na 3:2, a drugi gol na meču dao je Sikan.

71. minut - GOOOOOOOOOL! Šahtjor dolazi do izjednačenja, a gol za 2:2 dao je Jaroslav Rakitski.

48. minut - GOOOOOOOOOL! Danilo Sikan smanjuje zaostatak Šahtjora u Belgiji na 2:1.

47. minut - GOOOOOOOOOL! Atletiko preokreće na 3:2, a strelac je Alvaro Morata.

Prvo poluvreme

Poluvreme!

45+4. minut - GOOOOOOOOL! Atletiko opet poravnava. Sada je 2:2 u Madridu, a gol je dao Antoan Grizman.

34. minut - GOOOOOOOOOL! Fejenord je poveo u Madridu 2:1. Mrežu "jorgandžija" zatresao je David Hancko.

34. minut - GOOOOOOOL! Antverpen vodi 2:0 protiv Šahtjora, gol je dao Mišel-Anž Balikviša.

14. minut - GOOOOOOOOL! Dolazi Atletiko do izjednačenja, a strelac je Alvaro Morata.

7. minut - GOOOOOOOL! Fejenord vodi protiv Atletika, autogol je dao Mario Hermoso.

3. minut - GOOOOOOL! Antverpen vodi protiv Šahtjora, a gol je dao Arbnor Muja.

Utakmice su počele!

18.15 - Dobro došli na Republikin lajv blog utakmica drugog kola Lige šampiona, koje se ove srede igraju od 18.45.