ODLIČAN DERBI BUNDESLIGE: Bajern bio na kolenima, ali Lajpcig nije znao da zada poslednji udarac!

30.09.2023

21:08

Rival Crvene zvezde u Ligi šampiona ostao bez pobede, koju je imao u rukama.

Lajpcig - Bajern

Fudbaleri Lajpciga i Bajerna odigrali su nerešeno 2:2, u utakmici šestog kola Bundeslige.

Lois Openda je u 20. minutu doveo domaći tim u vođstvo, a prednost Lajpciga je već u 26. duplirao Kastelo Lukeba.

Bavarce je u život vratio Hari Kejn u 57. minutu, a rezultat je poravnao Leroj Sane u 70. Tim pogotkom je postavljen i konačan rezultat.

Posle ovog meča, Bajern je treći na tabeli sa 14 bodova, a Lajpcig peti sa 13.

Podsetimo, Lajpcig se u Ligi šampiona nalazi u G grupi, u kojoj je i Crvena zvezda.