LOŠA UVERTIRA ZA OLIMPIJAKOS: Čukarički PONIŽEN na debiju novog trenera!

18.08.2023

20:25

Ništa od početka iz snova za Igora Matića.

IMT - Čukarički

Fudbaleri IMT-a pobedili su kao domaćini Čukarički rezultatom 3:0 (1:0), u prvoj utakmici četvrtog kola fudbalske Superlige Srbije.

Na taj način, novi superligaš je pokvario debi Igora Matića na klupi "brđana" i poremetio atmosferu u ekipi sa Banovog brda pred odlazak u Atinu na prvi meč plej-ofa za ulazak u grupnu fazu Lige Evrope, protiv Olimpijakosa.

Odlazak Miloša Kerkeza i dolazak Matića na klupu Čukaričkog očigledno nije dao željeni rezultat.

Igor Matić

Luka Luković je doveo IMT u vođstvo golom u 34. minutu, posle asistencije Veljka Kijevčanina, što je bio jedini pogodak u prvom poluvremenu.

Prednost domaćina je duplirao rezervista Uroš Stamenić golom u 58. minutu posle kontranapada, a goste je dotukao Miloš Luković u drugom minutu nadoknade meča, nakon dodavanja Viktora Živojinovića.

IMT je pobedom stigao do četvrtog mesta na tabeli Superlige, sa sedam osvojenih bodova, koliko ima i Čukarički, koji je doživeo prvi poraz u sezoni.

U narednom kolu IMT će gostovati u Bačkoj Topoli ekipi TSC-a, dok će Čukarički dočekati Radnik iz Surdulice.