NAPREDAK UBEDLJIV PROTIV RADNIČKOG: Šarić i Bastajić obeležili meč

23.02.2023

16:40

Kruševački Napredak došao je do ubedljive pobede protiv niškog Radničkog.

IGRAČI NAPRETKA

Meč 23. kola Superlige Srbije između Napretka i Radničkog iz Niša, završen je rezultatom 2:0.

Prvo poluvreme završeno je 0:0, bez mnogo većih akcija i šansi uz jedan žuti karton koji je dobio igrač Radničkog Milan Savić.

Nakon kratkog predaha, drugi deo utakmice je započet tako što je arbitar Jovan Šegrt dodelio crveni karton u korist niškog kluba.

Dva minuta nakon toga Marko Šarić postiže gol za vođstvo Napretka (1:0).

Nije prošlo ni 10 minuta od te akcije, kada je igrač Napretka nakon druge opomene dobio crveni karton, čime su se oba kluba izjednačila sa brojem igrača na terenu.

Niški Radnički nije iskoristio tu priliku da postigne gol i time je Nebojša Bastajić stavio tačku na utakmicu nakon što je u 64. minutu postigao gol za 2:0.

Napredak je trenutno 11. na tabeli Superlige, dok je Radnički za jedno mesto ispod.