EMOTIVNA SCENA U ARGENTINI: Dečak GRLIO golmana posle primljenog gola od Boke Juniors u 92. minutu (VIDEO)

25.08.2022

13:38

Ezekijel Unsain, kapiten i čuvar mreže Defense savladan u poslednjem napadu posle šuta Luisa Vaskeza u 15. kolu nacionalnog šampionata.

U 15. kolu argentinske lige, Boka Juniors je kao gost pobedila Defensu 1:0 u poslednjem napadu, tačnije 92. minutu golom Luisa Vaskeza.

Ipak, emotivna scena usledila je kada je jedan dečak ušao na teren, pretrčao određeni deo i došao do iznerviranog Ezekijela Unsaina, golmana i kapitena domaćih koji je bio vidno razočaran, ali i nervozan.

Defensa je sada 23. od 28 klubova sa 15 bodova, dok je Boka deseta sa 23 boda.