TREĆA POBEDA ZAREDOM: Novi Pazar savladao Radnički u Nišu (VIDEO)

12.08.2022

19:12

Izabranici Vladimira Gaćinovića bolji "meraklija" sa 3:1 na gostovanju u Čairu u šestom kolu Mozzart Superlige Srbije.

Detalj sa utakmice Radničkog i Novog Pazara u Nišu

Novi Pazar u prva tri kola Mozzart Superlige Srbije doživeo je poraze protiv Voždovca, Čukaričkog i ivanjičkog Javora.

Ipak, prekretnica za izabranike Vladimira Gaćinovića usledila je kada su pobedili Partizan sa 1:0 na domaćem terenu, a potom su istim rezultatom savladali TSC u Bačkoj Topoli.

U petak je upisana treća utakmica sa osvojena tri boda, pošto su "plavi" bili bolji od Radničkog u Nišu sa 3:1.

Strelci na Čairu za goste bili su Bojica Nikčević u nadoknadi prvog poluvremena, Andrija Majdevac u 55. i Slobodan Rubežić u 77. minutu.

Počasni pogodak bio je delo Nikole Štulića u nadoknadi drugog poluvremena.

Novi Pazar je sada petoplasirani sa devet bodova, dok su Nišlije sa samo dva boda na 14. poziciji.