Bojović - Štulić 2:2! Mladost se spasila sa penala u nadoknadi vremena, Nišlije bez pobede u Lučanima!

06.08.2022

21:00

Napadač Radničkog pogađao u trećem i 61. minutu, a iskusni špic za Mladost u 34. i 90+3. minutu sa bela tačke za konačnih 2:2.

Milan Bojović - Nikola Štulić 2:2! Radnički iz Niša bio je na pragu prve pobede u petom kolu Mozzart Superlige Srbije protiv Mladosti u Lučanima, ali je ostao bez iste u nadoknadi vremena.

"Meraklije" su povele u trećem minutu pogotkom Štulića, ali je pola sata kasnije sa penala izjednačio iskusni Bojović.

Milan Bojović

Ponovo se Nikola radovao u 61. minutu, ali je Milan postavio konačan rezultat opet sa bele tačke u 93. minutu.

Lučanci i Nišlije zauzimaju 13. odnosno 14. mesto sa dva boda.