ZVEZDA PREGAZILA STUDENTE: Crveno-beli marširali kroz Podgoricu - PLUS 32! (VIDEO)

IZVOR: Republika - 22.11.2021 | 18:39

Košarkaši Crvene zvezde pregazili su u okviru devetog kola ABA lige na gostovanju ekipu Studentskog centra rezultatom

Zvezda je od samog starta duela dodala gas u napadu i zategla odbranu, a prednost čete Dejana Radonjića rasla je iz minuta u minut.

Domaćin je dao sve od sebe protiv aktuelnog regionalnog šampiona, međutim, nisu uspeli da izbegnu debakl na svom parketu.

Crveno-beli su sipali trojke sa svih strana i na kraju rutinski priveli meč kraju.

Klub sa Malog Kalemegdana je sada na učinku od 8-1 isto kao i Partizan, dok je crnogorski tim na skoru od 4-5.

Njefikasniji u taboru Zvezde bio je Nikola Ivanović sa 14, Kalinić je dodao 12, Lazić 11, dok su po 10 poena ubacili Volters i Dobrić.

Sa druge strane u poraženom sastavu najbolji je bio Tišma sa 13, odnosno Ivišić sa 12 poena.

SC DERBI - CRVENA ZVEZDA 67:99 (19:27, 21:22, 8:23, 19:27)

DVORANA: Morača.

SUDIJE: Radojković, Špendl, Peić.

GLEDALACA: 500.

SC DERBI: Vinjales 8,  Magi 8, Pavlićević, Slavković 2, Starovlah 6, Vujisić, Z. Ivišić 3, T. Ivišić 12, Edvards 8, Kamenjaš 7, Bujukčangaz, Tišma 13.

CRVENA ZVEZDA: Volters 10, Davidovac 7, Mitrović 8, Lazić 11, Kalinić 12, Dobrić 10, Holins 7, Simonović 6, Ivanović 14, Marković, Kuzmić 8, Cirbes 6.