ZVEZDO, PAZI SE: Monako odoleo PSŽ-u, Trabzon uezo bod velikanu! Het-trik zvezde Ferencvaroša!

IZVOR: Republika - 28.08.2022 | 21:26

Šampiona Srbije čeka težak posao u Ligi Evrope.

Fudbaleri Crvene zvezde igraće ove sezone u Ligi Evrope, a u grupi H će im rivali biti Monako, Trabzon i Ferencvaroš.

Sve pomenute ekipe su u nedelju zabeležile dobre rezultate.

Monako je osvojio bod u derbiju francuske Lige 1 protiv Pari Sen Žermena. "Kneževi" su u gostima remizirali sa šampionom Francuske, rezultatom 1:1.

Rival Crvene zvezde u grupnoj fazi Lige Evrope je čak bio bliži pobedi pošto je vodio od 20. minuta golom Kevina Folanda. Ipak, PSŽ je na kraju ostao neporažen zahvaljujući pogotku Nejmara s bele tačke u 70. minutu.

Podsetimo, Monako već u prvom kolu drugog po snazi UEFA takmičenja (8. septembar) stiže na stadion "Rajko Mitić".

Takođe, dobre rezultate su ostvarili i preostali rivali beogradskih crveno-belih. Ferencvaroš je kod kuće sa 3:1 pobedio Honved, uz het-trik Adame Traorea, dok je Trabzon na svom terenu odigrao bez golova s turskim velikanom - ekipom Galatasaraja.